Szlifujemy Szmaragd czyli wielkie sprzątanie Jeziora Szmaragdowego

Po raz drugi nurkowie z Centrum Nurkowego Born2dive chcieliby zwrócić mieszkańcom miasta Szczecina uwagę na problem zaśmiecania okolicznych miejsc, które tak wdzięcznie służą nam swoją urodą i atrakcjami podczas licznych rodzinnych spacerów.

Dlatego 30.04.2016 ponownie postanowili szlifować Szmaragd. Zbierają siły i podczas sobotniego spacerowania nakłaniać będą wszystkich do sprzątania okolicznych ścieżek spacerowych na Jeziorze Szmaragdowym. Oni jako grupa nurków będą wyławiać to co kryje się na dnie jeziora. A śmieci kryje się mnóstwo.

Wspiera ich Prezydenta Miasta Szczecina, pomaga Urząd Miasta Szczecina, Decathlon z Ustowa, Bene Sport Szczecin, Rada Osiedla Zdroje. Do akcji przyłączyło się także kino Helios, fundując bilety do kina naszym milusińskim, które rozlosujemy podczas pikniku. Dla wszystkich uczestników gorąca grochówka!

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 11.

Centrum Nurkowe Born2dive wraz ze wszystkimi chętnymi płetwonurkami będzie wyławiać śmieci z dna jeziora, będą wyświetlane filmy z podwodnych przygód. Bene Sport zapewni całodniową rozrywkę: odbędą się rodzinne turnieje w koszykówce, rozegramy mecze badmintonowe, postrzelamy do bramek. Można będzie spróbować swoich sił w łucznictwie. Decathlon ustawi trampoliny, udostępni sprzęt sportowy.
Na brak atrakcji tego dnia nie będziemy narzekać. Zostaną poprowadzone tematyczne warsztaty plastyczne dla dzieci i można będzie zwiedzać podziemia.

Tego dnia walutą stanie się worek uzbieranych śmieci z okolicznych miejsc spacerowych. Wszystkie te atrakcje jedynie za worek śmieci!
Pod koniec imprezy, przed godziną 17 rozlosujemy nagrodę główną: kurs nurkowania w Centrum Nurkowym Born2dive. Będziemy losować vouchery do Bene Sport, rozlosujemy nagrody ufundowane przez Decathlon.

Warto do nas przyjść, pomóc, i pokazać, że nie patrzymy bezradnie jak niszczeją nasze ulubione miejsca.

Przyłączcie się do nas i razem wyszlifujmy nasz Szmaragd!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz