Tom Novy gościem specjalnym klubu Lulu

Brazylia to egzotyczne miejsce na ziemi, które kojarzy się przede wszystkim z rajskimi plażami, sambą i piłką nożną. Ten brazylijski klimat zainspirował twórców Ballantine's do stworzenia unikalnego produktu jakim jest Ballantine's Brasil, a szczeciński klub Lulu do zrobienia szalonej imprezy! Gorąca atmosfera słonecznej Brazylii oraz wiele niespodzianek i atrakcji sprawią, że zapamiętacie ją na długo. To właśnie w ten dzień przeniesiemy Szczecin do stolicy światowego karnawału Rio de Janeiro. Wszystko za sprawą egzotycznych brazylijskich tancerek, wyjątkowej oprawie scenicznej, gry świateł pirotechniki scenicznej, wyrzutnie CO2, wyrzutnie ognia,  wyrzutnie Confetti, wodospadowi ognia i specjalnemu oświetleniu.


Specjalnie dla was zagra nasz gość TOM NOVY – wielka legenda muzyki House . Nie ma chyba osoby, która nie zna choćby jednej jego produkcji: Superstar, Your Body, Nov on Never czy Take it to tylko kilka hitów z repertuaru tego producenta . Tom Novy to również rewelacyjny dj, którego sety od wielu lat rozpalają klubowiczów na całym świecie.

Sukcesy na światowych listach przebojów, występy w najlepszych klubach, popularność radiowa i telewizyjna były zawsze częścią jego kariery. Urodził się w Monachium gdzie w 95’ roku wydał swój pierwszy singiel „I House You”, który w Niemczech stał się dużym przebojem. Niespełna rok później międzynarodową reputację zdobył produkcją „SUPERSTAR”. W roku 98’ wydał „I ROCK”, który przez ponad 10 tygodni utrzymywał się w czołówce najczęściej słuchanych utworów w Europie i Stanach.

Tom pojawiał się na najważniejszych imprezach i grał już niemal na każdym kontynencie. Jako pierwszy niemiecki DJ miksował kompilację dla Ministry Of Sound. Od kilku lat jest też rezydentem klubu SPACE na Ibizie. Jego doskonały gust muzyczny doceniany jest także przez wielu muzyków. Współpracował m.in. z takimi legendami jak , Sander Kleinenberg, Jimmy Somerville czy Eric Morillo.

W 2004 roku, wspólnie z Marshalem Jeffersonem, wydał „Your Body” , który sprawił, że nazwisko TOM NOVY znane jest chyba w każdym zakątku świata. Od tego czasu wydał wiele remixów i singli, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dj’ów z Europy. Liczne rezydentury w najlepszych klubach na kontynencie i występy na największych festiwalach spowodowały, że Tom w jednej chwili wkroczył do Elity światowych dj’ów.

Ceny biletów:

20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy.
Bilety dostępne w klubie oraz pod numerem telefonu 501 809 974

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz