V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odwołany

W dobie globalnej pandemii koronawirusa, która odbiła się także na wszystkich organizowanych wydarzeniach, ta decyzja nie jest już chyba dla nikogo zaskoczeniem. Poniżej zamieszczamy komunikat organizatorów:

Drodzy Biegacze!
Trwaliśmy do ostatniej chwili chcąc tak jak Wy, aby „V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” odbył się.
 
Ostatnie dni były dla nas dość ciężkie, bowiem prowadziliśmy szereg rozmów dotyczących naszej imprezy. Z uwagi na brak możliwości ustalenia, kiedy zagrożenie epidemiczne ustanie, a tym samym mając świadomość odpowiedzialności za zdrowie uczestników kamieńskiego biegu oraz wolontariuszy i osób towarzyszącym biegaczom. Jesteśmy zmuszeni poinformować, że V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego w tym roku nie odbędzie się. Zdecydowaliśmy się przenieść nasz bieg na przyszły rok. Nowa data to 31 lipca 2021 roku.
 
Wierzymy, że zrozumiecie naszą decyzję i spotkamy się w Kamieniu Pomorskim w zaproponowanym przez nas terminie. Uprzedzając Wasze pytania, odnośnie odzyskania opłaty startowej, w najbliższym czasie zostanie ona zwrócona.
 
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, słowa otuchy, maile oraz telefony. Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was i będzie nam bardzo miło jeżeli zdecydujecie się uczestniczyć w V edycji Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i odrobiny rozsądku.
Pozdrawiamy mocno!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz