„Wielki koncert nocy letniej” przy Elewatorze Ewa

Telewizja Polska oraz  szczecińska  firma OLLA LA zapraszają na niezwykłe wydarzenie muzyczne pt. „Wielki koncert nocy letniej”. Już 18 lipca o godzinie 20:00 na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, przy Elewatorze EWA wystąpią dla publiczności zgromadzonej w swoich jednostkach pływających największe polskie gwiazdy. Koncert na żywo widzowie obejrzą w TVP2.

 „Wielki koncert nocy letniej” jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zagraną na wolnym powietrzu przez orkiestrę symfoniczną. W wyjątkowej scenerii na szczecińskiej scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym, Alicja Szemplińska oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski i Kamil Bijoś. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica – reżyser m.in. niezapomnianego „Koncertu dla Niepodległej” na PGE Stadionie Narodowym. Artystom towarzyszyć  będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście użyczył nabrzeża Telewizji Polskiej uświetniając tym samym 70. rocznicę swojego powstania.

– Oprócz portowego charakteru miasta, mamy okazję zaprezentować publiczności i widzom przed telewizorami szczecińską naturę i przepiękną panoramę Wałów Chrobrego. W okolicy mamy wielu pasjonatów sportów wodnych i wspaniałą historię miasta związanego z wodą.  Cieszymy się, że mamy okazję organizować to niezwykle wydarzenie właśnie w Szczecinie – mówią pomysłodawcy i współproducenci koncertu Aleksandra Kopińska-Szykuć i Jacek Janaszkiewicz.

Organizatorzy zwracają się też z serdeczną prośbą o udekorowanie swoich jednostek świecącymi elementami. To wyjątkowy czas, spędźmy go razem w najlepszy możliwy sposób! Ahoj!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz