Wielkie starcie Stoczni Szczecin w Netto Arenie

W czwartek (8.11) o godz. 20:30 zawodnicy KPS Stoczni Szczecin zmierzą się przed własną publicznością z ONICO Warszawą prowadzoną przez Stephane'a Antigę.

Po pięciu kolejkach Plus Ligi gospodarze zajmują czwarte miejsce, która zdobyła do tej pory dziewięć punktów. Przeciwnik z Warszawy znajduje się w tabeli jedno miejsce niżej. Obie drużyny mają taki sam dorobek punktowy. Również oba zespoły mają jednak po jednym zaległym spotkaniu – szczecinianie pod koniec listopada zagrają w Netto Arenie z Treflem Gdańsk, a warszawianie zmierzą w grudniu z GKS-em Katowice. 

Po czterech spotkaniach siatkarze z Warszawy mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną przegraną. W inauguracyjnym meczu sezonu warszawianie pokonali w trzech setach Cuprum Lubin, a w kolejnych meczach wygrali z Asseco Resovią Rzeszów i Aluronem Virtu Wartą Zawiercie (oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:1).

Drużyna trenera Gogola nieszczęśliwie rozpoczęła sezon. W meczu pierwszej kolejki szczecinianie mieli zmierzyć się przed własną publicznością z Treflem Gdańsk. Rozegranie spotkania uniemożliwiła jednak awaria prądu w Netto Arenie. Ostatecznie starcie w ramach pierwszej kolejki odbędzie się 29 listopada. W drugiej kolejce Stocznia zmierzyła się z wicemistrzami Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, której uległa 0:3. Po małym falstarcie Szczecinianie złapali jednak wiatr w żagle i odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu – pokonali Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovię Rzeszów i Cuprum Lubin. Wszystkie spotkania zakończyły się wynikiem 3:0.

Czwartek (8.11), godz. 20:30, Netto Arena, bilety do nabycia za pośrednictwem www.abilet.pl oraz w kasach przed meczem

UWAGA! w związku z tym, że będzie to mecz rozgrywany najbliżej ważnego terminu dla wszystkich mieszkanców i obywateli Polski, organizatorzy proszą o przybycie w biało-czerwonych barwach. Świętujmy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz