Wielkimi krokami zbliża się spotkanie granatowo-bordowych z „Kolejorzem”

Za nami 13. kolejka PKO Ekstraklasy. Bez wątpienia jednym z ważniejszych – a ze szczecińskiej perspektywy  także najsmutniejszych –  wydarzeń minionego weekendu było zakończenie serii meczów wyjazdów bez porażki w wykonaniu Portowców.
Rzeczona seria Pogoni zakończyła się w piątek w Krakowie. Portowcy uleglii Cracovii 0:2, a gole strzelili Cornel Rapa i Rafael Lopes.

Jakub Bartkowski i Adam Buksa nie zagrają w sobotnim meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechem Poznań.

To pierwsze pauzy kartkowe Portowców w tym sezonie. Prawy obrońca w spotkaniu z Cracovią zobaczył trzecie i czwarte upomnienie, a napastnik otrzymał czwartą kartkę. 

Obaj zawodnicy będą mogli zagrać w środowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski ze Stalą Mielec.

Grupa czterech piłkarzy ma na koncie po dwa upomnienie w lidze. Są to Tomas Podstawski, Konstantinos Triantafyllopoulos, Ricardo Nunes i Zvonimir Kozulj. Pozostali gracze mają czyste konto lub jedno upomnienie.

Pierwsza pula biletów na mecz z Lechem Poznań rozeszła się w ciągu kilku godzin. 30 października (środa) do sprzedaży wprowadzimy pulę niewykorzystaną przez Partnerów klubu.

Po 13. kolejkach PKO Ekstraklasy szczecińska drużyna zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 24. punktów.

Sobota (2.11), godz. 20:00, stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie, bilety do nabycia w drugiej puli sprzedażowej w dniu 30.10 (środa) od godz. 10:00

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz