Wirtualna Pyrzycka Szybka Dycha w dobie koronawirusa

Epidemia rozprzestrzeniającego się koronawirusa sprawiła, że wszystkie imprezy skupiające więcej niż 50 osób, w tym także biegi zostały odwołane lub przeniesione na inny termin. Nie inaczej jest z Pyrzycką Szybką Dychą FIEGE, która miała się odbyć 22. marca 2020, a która odbędzie się w innym terminie, który zostanie ogłoszony po analizie zmian wprowadzonych w kalendarzu biegowym.

Mimo tych wszystkich przeciwności losu, organizatorzy biegu zachęcają wszystkie osoby zapisane na bieg, aby w pierwotnym terminie zawodów tj. 22.03.2020 r., indywidualnie wyszli pobiegać w dowolnym miejscu z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i wzięli udział w „Wirtualnej Pyrzyckiej Szybkiej Dysze FIEGE”. Każdy zarejestrowany i zweryfikowany uczestnik tego wirtualnego biegu otrzyma od sponsora, firmy FIEGE, specjalnie zaprojektowane na tę okazję skarpety, które zostaną wysłane pod wskazany adres.

Co należy zrobić aby wziąć udział w Wirtualnej Szybkiej Dysze FIEGE:

  1. Być zarejestrowanym uczestnikiem Pyrzyckiej Szybkiej Dychy FIEGE na jeden z dwóch dystansów (5 lub 10 km)
  2. Zrobić sobie zdjęcie z wydrukowanym przez siebie numerem startowym przed, w trakcie lub po biegu. Numer do pobrania TUTAJ.
  3. W dniu 22.03.2020 przebiec zadeklarowany dystans.
  4. Do dnia 23.03.2020 do godz. 23:59 wypełnić formularz na szybkadycha.pl (zakładka BIEG WIRTUALNY/WYŚLIJ POTWIERDZENIE) i podpiąć tam potwierdzenie przebiegniętego dystansu w postaci np. zdjęcia zegarka treningowego, zrzut ekranu lub zdjęcie Aplikacji typu Strava, Endomondo lub podobnego typu, zdjęcia licznika domowej bieżni.

Weryfikacja przebiegnięcia wymaganego dystansu oraz nadesłanych zdjęć z numerami startowymi nastąpi do 28.03.2020. Po tym czasie nastąpi wysyłka obiecanych gadżetów.

Zachęcamy do udziału w tym trudnym dla każdego biegacza i nie tylko czasie.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz