Koncert Cleo

Kiedy:
31 lipiec 2021@18:00 – 20:00
2021-07-31T18:00:00+02:00
2021-07-31T20:00:00+02:00
Gdzie:
Szczecin
Koszty:
35 zł ulgowe, 65 zł normalne
Koncert Cleo @ Szczecin

W sobotę 31 lipca br., w hali Netto Arena w Szczecinie wystąpi Cleo. To będzie wyjątkowy koncert. Specjalnie dla szczecińskiej publiczności Cleo przygotowała premierowe wykonanie nowego utworu pt. „Na Fali”. Piosenka Cleo „Na Fali” to pogodny wakacyjny hit. W piosence bardzo łatwo odnajdziemy szczecińskie inspiracje; wakacje, dobrą zabawę nad wodą i oczywiście żagle. Tekst do piosenki napisała sama Cleo, która zawsze podkreśla, że jest rodowitą szczecinianką. Produkcją muzyczną zajęli się Sylwester Ostrowski oraz Szymon Orłowski. Ponadto w piosence i clipie usłyszymy oraz zobaczymy znanych i lubianych szczecinian; wokalistów Kasia Buja Kazuba i Konrada Słokę oraz Baltic Neopolis Quartet. Premiera Cleo „Na Fali” już na początku lipca. Producentem całości jest Szczecińska Agencja Artystyczna.Koncert organizowany jest w ramach wydarzenia Żagle 2021. Żeglarski Szczecin zaprasza.

 

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, projektantka – kobieta wielu talentów, dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki soul, gospel, R’N’B, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach 100 milionów razy. Utówr zyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 r roku. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci. Jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1,5 miliona fanów, a jej teledyski na YouTubie wyświetlono około 200 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty. Pierwszy singiel z płyty ZABIORĘ NAS uzyskał najwyższy status diamentowego singla i zajął pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku.

Bilety

Bilety ulgowe (dzieci do lat 13) (dla zaszczepionych*/niezaszczepionych) – 35,00 zł
Bilety normalne (dla zaszczepionych/niezaszczepionych) – 65,00 zł

*Bilet dla osoby zaszczepionej to bilet dla deklarujących status osoby zaszczepionej przeciwko COVID-19 na dzień wydarzenia

Bilety do nabycia na stronie Bilety.fm.