Zakończenie rundy zasadniczej Sandry SPA Pogoń Szczecin przed własną publicznością.

Przed szczypiornistami z Sandra SPA Pogoni Szczecin ostatni mecz przed własną publicznością i na własnej hali w rundzie zasadniczej. 30 marca przeciwnikiem granatowo-bordowych będzie drużyna SPR Stali Mielec.

Szczecinianie prowadzeni przed duet trenerski- Rafała Białego i Sławomira Fogtmana z pewnością spotkają się jeszcze z ekipą z województwa podkarpackiego podczas walki o utrzymanie w lidze. Przed szczecińską publicznością będzie miał szansę zaprezentować się Patryk Biernacki, który po kontuzji pleców nie miał jeszcze okazji zagrać na własnym podwórku.

W ostatniej 24. serii rozgrywek PGNiG Superligi obie drużyny grały na wyjeździe i obie poniosły przegrane. SPR Stal Mielec podejmowała wielokrotnych Mistrzów Polski- PGE Vive Kielce, ulegając 28:39. Natomiast szczypiorniści z Grodu Gryfa grali w Kaliszu z Energą MKS, po regulaminowym czasie gry remisując 22:22. Ostatecznie po rzutach karnych (4:2) ekipa z województwa wielkopolskiego mogła się cieszyć z wygranej.

Aktualnie w tabeli to szczecinianie znajdują się wyżej, zajmują 12. lokatę z dorobkiem 16. punktów. Mielczanie są miejsce niżej i 13. punktów na koncie.

Sobota (30.03), godz. 18:00, hala przy ul. Twardowskiego 12B, bilety do nabycia w kasach przed spotkaniem.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz